Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy

sobota, 6 listopada 2010

Wysoka wygrana Wisły – Sandomierzanie niepokonani w tym sezonie

W rozegranym w sobotę 6 listopada, meczu 7.kolejki Wisła Sandomierz wysoko pokonała na własnym parkiecie drużynę z Przeworska wygrywając 48:32 (22:13). Sandomierska drużyna po raz szósty wysoko wygrała w tym sezonie, nie przegrywając ani jednego meczu. Warto dodać, że w dniu dzisiejszym urodziny obchodzi Marcin Ogrodnik – STO LAT !!!

Od samego początku meczu Nasza drużyna kontrolowała wydarzenia na boisku. w Pierwszych minutach prowadziliśmy 3-4 bramkami: 4:0, 5:1, 9:6 i 11:7 w 17 minucie meczu.

W I połowie meczu doskonale spisywał się nasz bramkarz Daniel Skowron. Nie tylko doskonale bronił sandomierską bramkę podczas akcji, ale również w pięknym stylu obronił w I połowie meczu 3 rzuty karne.

W 20.minucie meczu prowadziliśmy 5 bramkami wygrywając 14:9. W 26.minucie podwyższyliśmy przewagę i prowadziliśmy siedmioma bramkami 18:11. Ostatecznie pierwszą połowę zakończyliśmy przy stanie bramkowym 22:13. W pierwszych 30.minutach meczu bardzo dobrze spisywał się młodziutki Michał Białkowski, zdobywając 5 bramek do przerwy dla sandomierskiej drużyny.

Druga połowa meczu równie z należała do Wiślaków. W 45 minucie przy stanie 33:23 trener Adam Węgrzynowski wpuszcza do gry zmienników. Przez kolejne kilka minut Orzeł Przeworsk rzuca kilka bramek i zmniejsza przewagę do stanu 36:28 w 52 minucie, ale nadal Nasza drużyna konstruuję grę na boisku.

W ostatnich minutach meczu na boisko powraca filar drużyny Marcin Ogrodnik, który notabene w dniu dzisiejszym obchodzi urodziny. Doskonałą gra Marcina i całej drużyny zwiększa prowadzenie o 14 bramek. W 58 minucie meczu prowadzimy 45:31.

W ostatnich 2 minutach gry nie odpuszczamy. Sandomierzanie dorzucają 3 kolejne bramki w tym jedną bardzo efektową w wykonaniu Marcina Ogrodnika i asyście Piotra Kutka. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 48: 32.

Wszyscy zawodnicy Wisły Sandomierz w dniu dzisiejszym zagrali piękny mecz. Wygrana jak najbardziej się im należała. W tabeli umacniamy zatem swoją pozycję w czołówce, dopisując zasłużone 2 punkty.

Za tydzień 13 listopada W derbach województwa świętokrzyskiego Sandomierzanie zmierzą się w Kielcach z Polonicą. Nie powinniśmy mieć problemów z wygraną i przywieźć kolejne dwa punkty.

Na sandomierski parkiet powrócimy 20 listopada podejmując na własnym parkiecie MOSM Trrol Bytom.

Cały czas czekamy z niecierpliwością na 10 i 11 kolejkę tej rundy, kiedy to zmierzymy się z dwoma również dobrymi drużynami co Nasza: Viretem Zawiercie oraz KS Vive Targi II. Mamy zatem nadzieję, że W tych dwóch meczach Sandomierzanie zagrają równie dobrze jak dzisiaj, nie przegrywając ani jednego meczu tej rundy.

APEL DO KIBICÓW

Cały czas gorąco apelujemy do Naszych kibiców o dopingowanie Naszej drużyny. Pamiętajcie, że Wy i Wasz doping są dla Wiślaków bardzo ważne. Każdy mecz grają dla Was. Liczymy zatem, że podczas każdego kolejnego meczu sandomierska hala przy Patkowskiego będzie się zapełniała do ostatniego miejsca.

Dobra gra sandomierskiej drużyny oraz wysoka frekwencja kibiców na meczu bardzo pozytywnie wpływa na współpracę klubu ze sponsorami i partnerami, bez wsparcia których klub nie byłby w stanie funkcjonować.